I runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2014 
Tor „Poznań”

Zapraszamy do oglądania transmisji w niedzielę (13 kwietnia) w godzinach 10 – 18.
plakat_pfd_11

Opublikowano Odbędą się | Otagowano , | Skomentuj

Ekstraliga Rugby

Wszystkich kibiców Rugby zapraszamy do oglądania transmisji.
O to plan do końca kwietnia:
- 13.04.2014
godzina 13.00 Master Pharm Budowalni Łódź S.A. vs. RC Orkan Sochaczew
godzina 14.00 Awenta MKS Pogoń vs. Posnania Poznań
godzina 15.00 RC Arka Gdynia vs. RC Lechia Gdańsk

- 21.04.2014
godzina 14.00 MKS Ogniwo Sopot vs. RC Arka Gdynia
godzina RC Lechia Gdańsk vs. Master Pharm Budowalni Łódź S.A.

- 26.04.2014 Puchar Europy Narodów : Ukraina – Polska (Lwów)

baner_pzrugby

Retransmisje:

Opublikowano Odbędą się | Otagowano , , , , | Skomentuj

Widzew Łódź – konferencja przed meczowa

tlo640x360W piątek (11.04) o godz. 9.00 zapraszamy do oglądania kolejnej transmisji z konferencji przed meczowej, tym razem piłkarze Widzewa zagrają w Szczecinie przeciwko Pogoni.

Opublikowano Aktualności, Odbędą się | Otagowano | Skomentuj

Widzew Łódź – konferencja po meczowa

tlo640x360
W sobotę (05.04) około godz. 20.00 zapraszamy do oglądania kolejnej transmisji z konferencji po meczowej, tuż po spotkaniu z Wisłą Kraków

Opublikowano Odbędą się | Otagowano , | Skomentuj

MUAYTHAI – Samui Cup 3

plakat muaythaiStart  zawodów  o  godz.  10.00

Retransmisja:

Opublikowano Odbędą się | Otagowano , , , | Komentowanie nie jest możliwe

Mistrzostwa Świata Juniorek U 18 Dywizji I kwalifikacje (hokej)

Od 18 marca do 23 marca zapraszamy do oglądania transmisji z kwalifikacji do Mistrzostw Świata Juniorek U18 Dywizji I

Koszt usługi 10 zł = 10 meczy (cały turniej).
Uwaga w związku z awarią płatności w firmie Dotpay, osoby które wykupiły usługę w dniach 17 – 19 marca i nie otrzymały kodu, proszone są o złożenie reklamacji, w celu otrzymania zwrotu wpłaconych środków. W takim przypadku prosimy o ponowne wykupienie kodu dostępu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

ICE HOCKEY U18 WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP Div. IQ

Kraje biorące udział:
Austria
Chiny
Włochy
Kazachstan
Polska

Terminarz:

18 Mar 2014, Tue 14:00 GMT+1 CHN - AUT time change
18 Mar 2014, Tue 17:30 GMT+1 POL - ITA time change
19 Mar 2014, Wed 16:30 GMT+1 KAZ - POL
20 Mar 2014, Thu 13:00 GMT+1 ITA - CHN
20 Mar 2014, Thu 16:30 GMT+1 AUT - KAZ
21 Mar 2014, Fri 16:30 GMT+1 POL - AUT
22 Mar 2014, Sat 13:00 GMT+1 ITA - KAZ
22 Mar 2014, Sat 16:30 GMT+1 CHN - POL
23 Mar 2014, Sun 13:00 GMT+1 AUT - ITA
23 Mar 2014, Sun 16:30 GMT+1 KAZ - CHN

PZHL Reprezentacja Polski w Hokeju na Lodzie - logo

Robert Dankowski Lubisz ten wpis
Opublikowano Odbędą się | Komentowanie nie jest możliwe

Suchy Las: XI Wielkopolski Międzynarodowy Turniej

Zapraszamy do transmisji z XI Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo, który po raz jedenasty odbędzie się w Suchym Lesie koło Poznania w dniach 22-23.03.2014.
Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych U13, U15 i U18.
logo_WMTJ

Retransmisja:
Mata 2 22.03.2014

Mata 2 23.03.2014

Mata 3 22.03.2014

Mata 3 23.03.2014

Mata 4 22.03.2014

Mata 4 23.03.2014

Opublikowano Odbędą się | Otagowano , | Komentowanie nie jest możliwe

XXXIII Mistrzostwa Dolnego Śląska Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z zawodów w sobotę (22.03.2014) od godziny 10.00 do 20.00

karate_dzierzoniow

Opublikowano Odbędą się | Komentowanie nie jest możliwe

Finał Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej

Już od poniedziałku (10 marca) do soboty (15 marca) zapraszamy na transmisję wideo.

Program turnieju:
PONIEDZIAŁEK 10.03.2014
10:00 Orlen Wisła Płock – KS Vive Targi Kielce
11:45 Ceremonia otwarcia turnieju
13:00 ASPR Zawadzkie – Śląsk Wrocław
17:00 SKF Sparta Oborniki – UMKS PMOS Chrzanów
19:00 MKS Kusy Szczecin – MTS Kwidzyn
WTOREK 11.03.2014
11:00 Śląsk Wrocław – Orlen Wisła Płock
13:00 ASPR Zawadzkie – KS Vive Targi Kielce
17:00 MTS Kwidzyn – UMKS PMOS Chrzanów
19:00 SKF Sparta Oborniki – MKS Kusy Szczecin
ŚRODA 12.03.2014
11:00 KS Vive Targi Kielce – Śląsk Wrocław
13:00 ASPR Zawadzkie – Orlen Wisła Płock
17:00 SKF Sparta Oborniki – MTS Kwidzyn
19:00 MKS Kusy Szczenin – UMKS PMOS Chrzanów
PIĄTEK 14.03.2014
11:00 SKF Sparta Oborniki – ASPR Zawadzkie


13:00 PMOS Chrzanów – Śląsk Wrocław

17:00 Orlen Wisła Płock – MKS Kusy Szczecin

19:00 MTS Kwidzyn – KS Vive Targi Kielce

SOBOTA 15.03.2014
09:00 mecz o miejsca 7-8 PMOS Chrzanów – ASPR Zawadzkie

11:00 mecz o miejsca 5-6 SKF Sparta Oborniki – Śląsk Wrocław

13:00 mecz o miejsca 3-4 MKS Kusy Szczecin – Vive Targi Kielce

15:00 FINAŁ mecz o miejsca 1-2 Orlen Wisła Płock – MTS Kwidzyn

17:00 Uroczyste zakończenie turnieju

Opublikowano Odbędą się | Otagowano , , | 1 komentarz

1. Liga Piłki Ręcznej

Już w sobotę (15.03.2014) o godz. 17.00 zapraszamy do oglądania meczu 1. ligi piłki ręcznej, spotkanie między Wybrzeżem Gdańsk, a Meble Wójcik Elbląg.

wybrzeze (1)

Ola Góral Lubisz ten wpis
Opublikowano Odbędą się | Komentowanie nie jest możliwe