Oglądaj na żywo
u16_2014

Już od 21 maja zapraszamy do oglądania meczy.

11.00  MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski – JAS-FBG Sosnowiec
12.45  Ceremonia Otwarcia MP
14.00  MUKS Widzew Łódź – WKK Wrocław
16.15  UKS Żak Nowy Sącz – VBW GTK Gdynia
18.30  MUKS WSG Supravis Bydgoszcz – UKS Trójka OSiR Żyrardów

22.05.2014
11.00  WKK Wrocław – UKS Żak Nowy Sącz
13.15  MUKS Widzew Łódź – VBW GTK Gdynia
15.30  MUKS WSG Supravis Bydgoszcz – JAS-FBG Sosnowiec
18.00  UKS Trójka OSiR Żyrardów – MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski

23.05.2014
11.00  MUKS Widzew Łódź – UKS Żak Nowy Sącz
13.15  JAS-FBG Sosnowiec – UKS Trójka OSiR Żyrardów
15.30  VBW GTK Gdynia – WKK Wrocław
18.00  MUKS WSG Supravis Bydgoszcz – MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski

24.05.2014 
11.00  A4 – B4
13.15  B3 – A3
15.30  A2 – B1
18.00  B2 – A1

25.05.2014
11.00  o miejsce 3 pokonane zespoły ze spotkań A2 – B1 i B2 – A1
13.30  o miejsce 1 zwycięzcy spotkań A2 – B1 i B2 – A1
15.15  ceremonia zakończenia

u16_201421.05.2014

logo turnieju__5

Zapraszamy do oglądania bezpośredniej transmisji z meczy finałowych 15 czerwca od godz. 9 do 15.

plakat-sierakowice
Oglądaj retransmisję:
01.06.2013




02.06.2013


W dniach 24-26 sierpnia 2012 roku odbędą się jedne z najbardziej ekstremalnych zawodów pływackich rozgrywanych na wodach otwartych – BCT GDYNIA MARATHON. Pierwszy raz od 35 lat zawodnicy przepłyną pełną, ponad 18 kilometrową trasę z Helu do Gdyni.

Do udziału w tegorocznej, drugiej edycji maratonu zaproszeni zostali najlepsi zawodnicy świata, wśród których znajdą się m.in. medaliści Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski.

Do drugiej edycji maratonu zaproszonych zostało kilkudziesięciu najlepszych zawodników z całego świata. Z plaży na Helu wystartuje najlepsza piętnastka. Meta zawodów będzie wyznaczona na plaży miejskiej w Gdyni, gdzie kibice oraz turyści będą mogli podziwiać finiszujących maratończyków.

Pływacy pokonają stylem dowolnym odległość ponad 18 kilometrów a najszybsi z nich powinni zakończyć wyścig przed upływem 5 godzin. Przeznaczona dla zwycięzców pula nagród wynosi w tym roku aż 28 000 USD. (BTC Gdynia)

Start transmisji sobota od godziny 9.50

VIII Mistrzostwa Polski Klubów Kibica

Zapraszamy do oglądania transmisji z ostatniego dnia mistrzostw tj. 10.06.2012
Plan transmisji:

10.00 – 11.30 MECZ O III MIEJSCE
11.30 – 12.30 KONKURS RZUTÓW „ZA TRZY“
12.30 – 13,30 KONKURS „WSADÓW“.
13,30 – 15,00 FINAŁ
15.00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE MISTRZOSTW

Lechia Gdańsk Rugby

Zapraszamy do oglądania kolejnego meczu ekstraligi rugby, start w sobotę o godzinie 16.

Obejrzyj retransmisje.

Trójmiejska Liga Koszykówki

Zapraszamy na środowe mecze od godziny 19 do 22.

19.00 Supkon – Oblivion
20.00 Stacewicz Team – Stosunkowo Dobrzy
21.00 Itago – Dell Auto Service

Trójmiejska Liga Koszykówki

Zapraszamy na mecze z udziałem Pań.
Dziś od 18 do 21:

18.00 – Czikago Broni Nago – Elektryk Wejherowo
19.00 – R.E.D – GTK Gdynia
20.00 – UKS Chylonia – Grils Coalition

Obejrzyj retransmisje.

Trójmiejska Liga Koszykówki

W środę o 19 zapraszamy na transmisję:
19.00, Chilli po pierogu – Atom
20.00, Oblivion – Supkon
21.00, Itago – Dell Auto Service

Obejrzyj retransmisje.

Trójmiejska Liga Koszykówki

Zapraszamy na mecz w Piątek od godziny 20.00, Grają:

Stereo Maniacs – Broodne Południe Squad
oraz
Gustowne Bryczesy – LVRS

Obejrzyj retransmisje.