Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Chłopców

09.07.2015  (czwartek) grupa A i B  Hala CWFiS Łódź, ul. Styrska 20/24
OOMM_01   godz. 10.00   A1–A4   Mazowieckie – Lubuskie
OOMM_02   godz. 11.15   A2–A3   Zachodniopomorskie – Podlaskie
OOMM_03   godz. 12.30   B1–B4   Świętokrzyskie – Małopolskie
OOMM_04   godz. 13.45   B2–B3   Lubelskie – Podkarpackie
OOMM_09   godz. 15.45   A4–A2   Lubuskie – Zachodniopomorskie
OOMM_10   godz. 17.00   A3–A1   Podlaskie – Mazowieckie
OOMM_11   godz. 18.15   B4–B2   Małopolskie – Lubelskie
OOMM_12   godz. 19.30   B3–B1   Podkarpackie – Świętokrzyskie

09.07.2015  (czwartek) grupa C i D  Hala UKS Anilana Łódź, ul. Sobolowa 1
OOMM_05   godz. 10.00   C1–C4   Pomorskie – Opolskie
OOMM_06   godz. 11.15   C2–C3   Wielkopolskie – Warmińsko-Mazurskie
OOMM_07   godz. 12.30   D1–D4   Dolnośląskie – Kujawsko-Pomorskie
OOMM_08   godz. 13.45   D2–D3   Śląskie – Łódzkie
OOMM_13   godz. 15.45   C4–C2   Opolskie – Wielkopolskie
OOMM_14   godz. 17.00   C3–C1   Warmińsko-Mazurskie – Pomorskie
OOMM_15   godz. 18.15    D1–D2   Kujawsko-Pomorskie – Śląskie
OOMM_16   godz. 19.30   D3–D1   Łódzkie – Dolnośląskie

10.07.2015  (piątek) grupa A i B  Hala CWFiS Łódź, ul. Styrska 20/24
OOMM_17   godz. 10.00   A4–A3   Lubuskie – Podlaskie
OOMM_18   godz. 11.15   A1–A2   Mazowieckie – Zachodniopomorskie
OOMM_19   godz. 12.30   B4–B3   Małopolskie – Podkarpackie
OOMM_20   godz. 13.45   B1–B2   Świętokrzyskie – Lubelskie
OOMM_25   godz. 18.15   1/4 finału   IA–IIB
OOMM_26   godz. 19.30   1/4 finału   IB–IIA

10.07.2015  (piątek) grupa C i D  Hala UKS Anilana Łódź, ul. Sobolowa 1
OOMM_21   godz. 10.00   C4–C3   Opolskie – Warmińsko-Mazurskie
OOMM_22   godz. 11.15   C1–C2   Pomorskie – Wielkopolskie
OOMM_23   godz. 12.30   D4–D3   Kujawsko–Pomorskie – Łódzkie
OOMM_24   godz. 13.45   D1–D2   Dolnośląskie – Śląskie
OOMM_27   godz. 18.15   1/4 finału   IC–IID
OOMM_28   godz. 19.30   1/4 finału   ID–IIC

11.07.2015  (sobota)  hala UKS Anilana Łódź, ul. Sobolowa 1
OOMM_29   godz. 10.45   P25–P26   przegr. m. nr 25 – przegr. m. nr 26
OOMM_30   godz. 12.30   P27–P28   przegr. m. nr 27 – przegr. m. nr 28
OOMM_31   godz. 14.15   1/2 finału   W25–W26   wygr. m. nr 25 – wygr. m. nr 26
OOMM_32   godz. 16.00   1/2 finału   W27–W28   wygr. m. nr 27 – wygr. m. nr 28

12.07.2015  (niedziela)  hala UKS Anilana Łódź, ul. Sobolowa 1
OOMM_33   godz. 09.00   mecz o 7 m.   P29–P30   przegr. m. nr 29 – przegr. m. nr 30
OOMM_34   godz. 10.45   mecz o 5 m.   W29–W30   wygr. m. nr 29 – wygr. m. nr 30
OOMM_35   godz. 12.30   mecz o 3 m.   P31–P32   przegr. m. nr 31 – przegr. m. nr 32
OOMM_36   godz. 14.15   finał mecz o 1 m.   W31–W32   wygr. m. nr 31 – wygr. m. nr 32

PLAKAT