Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt

2015-07-03

08.07.2015 r. (środa) Hala ul. Gwiaździsta 35
OOMK_01   godz. 10.00   Małopolskie – Warmińsko-Mazurskie
OOMK_02   godz. 11.15   Mazowieckie – Lubuskie
OOMK_03   godz. 12.30   Pomorskie – Podkarpackie
OOMK_04   godz. 13.45   Kujawsko-Pomorskie – Łódzkie
OOMK_05   godz. 15.30   Warmińsko-Mazurskie – Lubuskie
OOMK_06   godz. 16.45   Małopolskie – Mazowieckie
OOMK_07   godz. 18.00   Podkarpackie – Łódzkie
OOMK_08   godz. 19.15   Pomorskie – Kujawsko-Pomorskie

08.07.2015 r. (środa) Hala Gier AWF ul. Marymoncka 34
OOMK_09   godz. 10.00   Dolnośląskie – Opolskie
OOMK_10   godz. 11.15   Zachodniopomorskie – Podlaskie
OOMK_11   godz. 12.30   Śląskie – Lubelskie
OOMK_12   godz. 13.45   Świętokrzyskie – Wielkopolskie
OOMK_13   godz. 15.30   Opolskie – Podlaskie
OOMK_14   godz. 16.45   Dolnośląskie – Zachodniopomorskie
OOMK_15   godz. 18.00   Lubelskie – Wielkopolskie
OOMK_16   godz. 19.15   Śląskie – Świętokrzyskie

09.07.2015 r. (czwartek) Hala ul. Gwiaździsta 35
OOMK_17   godz. 09.00   Mazowieckie – Warmińsko-Mazurskie
OOMK_18   godz. 10.15   Lubuskie – Małopolskie
OOMK_19   godz. 11.30   Kujawsko-Pomorskie – Podkarpackie
OOMK_20   godz. 12.45   Łódzkie – Pomorskie
OOMK_25   godz. 16.15   1/4 finału: 1 zes. z gr. A – 2 zes. z gr. B
OOMK_26   godz. 17.30   1/4 finału: 1 zes. z gr. B – 2 zes. z gr. A

09.07.2015 r. (czwartek) Hala Gier AWF ul. Marymoncka 34
OOMK_21   godz. 09.00   Zachodniopomorskie – Opolskie
OOMK_22   godz. 10.15   Podlaskie – Dolnośląskie
OOMK_23   godz. 11.30   Świętokrzyskie – Lubelskie
OOMK_24   godz. 12.45   Wielkopolskie – Śląskie
OOMK_27   godz. 16.15   1/4 finału: 1 zes. z gr. C – 2 zes. z gr. D
OOMK_28   godz. 17.30   1/4 finału: 1 zes. z gr. D – 2 zes. z gr. C

10.07.2015 r. (piątek) Hala Gier AWF ul. Marymoncka 34
OOMK_29   godz. 09.00   mecz o m. 5-8: przegrany m. nr 25 – przegrany m. nr 27
OOMK_30   godz. 10.30   mecz o m. 5-8: przegrany m. nr 26 – przegrany m. nr 28
OOMK_31   godz. 12.00   1/2 finału mecz o m. 1-2: wygrany m. nr 25 – wygrany m. nr 27
OOMK_32   godz. 13.30   1/2 finału mecz o m. 1-2: wygrany m. nr 26 – wygrany m. nr 28

11.07.2015 r. (sobota) Hala Gier AWF ul. Marymoncka 34
OOMK_33   godz. 09.00   mecz o 7 miejsce: przegrany m. nr 29 – przegrany m. nr 30
OOMK_34   godz. 10.30   mecz o 5 miejsce: wygrany m. nr 29 – wygrany m. nr 30
OOMK_35   godz. 12.00   mecz o 3 miejsce: przegrany m. nr 31 – przegrany m. nr 32
OOMK_36   godz. 13.30   finał mecz o 1 miejsce: wygrany m. nr 31 – wygrany m. nr 32

PLAKAT