PGNiG Superliga
Energa AZS Koszalin – MKS Selgros Lublin

2017-03-03

W niedzielę (5 marca 2017) o godz. 17.00 zapraszamy do oglądania transmisji z PGNiG Superliga Kobiet.


Mecz dostępny również w Vectrze na kanale 250.

W niedzielę 5 marca br. piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin ponownie zmierzą się z drużyną MKS Selgros Lublin. Mecz ten, w ramach 20. kolejki PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet, rozegrany będzie o godz. 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.

Spotkanie z wielokrotnym Mistrzem Polski, w rozgrywkach 1/4 finału o PGNiG Puchar Polski, skończyło się minimalną przegraną. Pucharowy pojedynek Energetyczne zakończyły bowiem wynikiem: Energa AZS Koszalin 27-28 MKS Selgros Lublin (15-15).

– Z szacunkiem i respektem podchodzimy do Mistrza Polski, ale zrobimy wszystko żeby punkty zostały w Koszalinie. Ostatni mecz pokazał, że mamy świetny zespół, bardzo dobre zawodniczki i możemy powalczyć z najlepszymi- powiedziała Anita Unijat, pierwszy trener drużyny Energa AZS Koszalin. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, miłośników piłki ręcznej na kolejny, bardzo ważny dla nas pojedynek- dodał Roman Granosik, Wiceprezes klubu Piłka Ręczna Koszalin SA – wszyscy wiemy jak ważne jest wsparcie i doping naszej widowni.