Półfinały Mistrzostw Polski w Koszykówce U-18

2016-04-20
    Szanowni Państwo,
    Portal ImprezyLive.pl zaprasza do oglądania transmisji z półfinałów Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet do lat 18.
    Transmisję dostępne w jakości HD, w formie PPV.
    Retransmisja:
    Piątek Sobota Niedziela

    Koszt dostępu 1 dzień – 9,90 zł brutto płatne przelewem elektronicznym Kup Dostęp – jeden dzień
    Koszt dostępu 1 dzień – 23,37 zł brutto płatne SMS Premium na nr 91974 treść DPLIVE
    Koszt dostępu 3 dni (cały turniej) oraz dostęp do materiałów archiwalnych – 19,90 zł brutto płatne przelewem elektronicznym Kup Dostęp – cały turniej

    Jeden kod dostępu uprawnia do oglądania transmisji przez jednego użytkownika.

    Dodatkowo w każdej hali odbywać się będzie sprzedaż kodów dostępu.

    Transmisja dostępna na komputerach PC (wtyczka Adobe Flash), tabletach oraz telefonach (Android oraz IOS).
    Do obejrzenia będzie 18 meczów rozegranych w miastach Polski.

    Kraków (Grupa I)
    22.04.2016 15:30 MKK SOKOŁÓW S.A. SOKOŁÓW PODLASKI – RMKS RYBNIK
    22.04.2016 18:00 TS WISŁA CAN-PACK KRAKÓW – ENEA AZS POZNAŃ
    23.04.2016 13:30 ENEA AZS POZNAŃ – RMKS RYBNIK
    23.04.2016 16:00 MKK SOKOŁÓW S.A. SOKOŁÓW PODLASKI – TS WISŁA CAN-PACK KRAKÓW
    24.04.2016 11:45 ENEA AZS POZNAŃ – MKK SOKOŁÓW S.A. SOKOŁÓW PODLASKI
    24.04.2016 14:00 RMKS RYBNIK – TS WISŁA CAN-PACK KRAKÓW

    Bydgoszcz (Grupa III)
    22.04.2016 17:00 MUKS WSG SUPRAVIS BYDGOSZCZ – JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
    22.04.2016 19:15 BRYZA POLITECHNIKA GDAŃSKA – SKS 12 WARSZAWA
    23.04.2016 13:00 BRYZA POLITECHNIKA GDAŃSKA – MUKS WSG SUPRAVIS BYDGOSZCZ
    23.04.2016 15:15 JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SKS 12 WARSZAWA
    24.04.2016 10:00 JAS-FBG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – BRYZA POLITECHNIKA GDAŃSKA
    24.04.2016 12:15 SKS 12 WARSZAWA – MUKS WSG SUPRAVIS BYDGOSZCZ

    Żyrardów (Grupa IV)
    22.04.2016 16:00 MKS TĘCZA LESZNO – SMS UKS BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
    22.04.2016 18:15 UKS TRÓJKA-OSIR ŻYRARDÓW – UKS ŻAK NOWY SĄCZ
    23.04.2016 16:00 UKS ŻAK NOWY SĄCZ – SMS UKS BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
    23.04.2016 18:15 MKS TĘCZA LESZNO – UKS TRÓJKA-OSIR ŻYRARDÓW
    24.04.2016 10:00 UKS ŻAK NOWY SĄCZ – MKS TĘCZA LESZNO
    24.04.2016 12:15 SMS UKS BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – UKS TRÓJKA-OSIR ŻYRARDÓW




    polfinaly_u18