XXIII Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle

2016-11-13

Twardogóra 17, 18, 19 i 20 listopada 2016 r.
oficjalny turniej International Dance Organization
pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra pana Zbigniewa Potyrała

Przypominamy zalecane przeglądarki to Google Chrome, Microsoft Edge, Opera.

2016_11_freestyle_plakat

PLAN TRANSMISJI:
podział na konkurencje (godzinowy) duża sala – parkiet A i B, mała sala – parkiet C

czwartek, 17 listopada 2016 r.
12.55   przywitanie uczestników i przedstawienie sędziów  (duża sala parkiet A i B)
13.00  START zawodów (duża sala parkiet A i B)
13.00  Street formacja [I liga 16.+]  (duża sala parkiet A i B)
           Street formacja [I liga 12.-15.]  (duża sala parkiet A i B)
           Street formacja [I liga 11.-]  (duża sala parkiet A i B)
13.50  grupa [II liga 11.- ] (duża sala parkiet A i B)
           grupa [II liga 16.+]  (duża sala parkiet A i B)
           Street grupa [I liga 12.-15]  (duża sala parkiet A i B)
           Street grupa [I liga 16.+]  (duża sala parkiet A i B)
14.30  Wręczenie nagród  (duża sala parkiet A i B)
15.00  Disco Dance solo  (duża sala parkiet A i B)
15.00  Disco Dance duety [poz. brąz F] (mała sala parkiet C)
           Disco Dance solo [debiut] (mała sala parkiet C)
           Disco Dance solo [poz. brąz F] (mała sala parkiet C)
15.15  Break Dance solo (mała sala parkiet C)
15.35  Hip Hop duety [poz. złoto F] (mała sala parkiet C)
           Hip Hop solo [debiut] (mała sala parkiet C)
           Hip Hop solo [kl. brąz F, srebro F, złoto F] (mała sala parkiet C)
16.20  Disco Dance duety  (duża sala parkiet A i B)
16.30  Electric Boogie solo (mała sala parkiet C)
17.45  Wręczenie nagród [debiuty] (mała sala parkiet C)
17.00  Hip Hop solo  (duża sala parkiet A i B)
18.00  Wręczenie nagród [kateg. 11.-] (mała sala parkiet C)
18.15  Hip Hop duety  (duża sala parkiet A i B)
18.40  Wręczenie nagród  [kateg. 12.-15 i 16.+ (duża sala parkiet A i B)
18.45   przewidywane zakończenie dekoracji (mała sala parkiet C)
19.30  przewidywane zakończenie dekoracji (duża sala parkiet A i B)

 

piątek, 18 listopada 2016 r.

twardog2

twardog2c

sobota, 19 listopada 2016 r.  (tylko parkiet  A  i C)

twardog3

niedziela, 20 listopada 2016 r.

twardog4a

twardog4b

LEGENDA:
Disco Dance – DD
Hip Hop – HH
Electric Boogie – EB
Break Dance – BD
HH Battles – HHB
Jazz Dance – JD
Modern – M
Modern & Contemporary – M&C
Caribbean show – C
Latin show – LS
Bachata – B
Salsa – S
Salsa Shines – SS
Inne formy – IF

* szczegółowy plan startów – na stronie federacji www.taniecfreestyle.pl